Haber Detayı
19 Mart 2018 - Pazartesi 14:49 Bu haber 13999 kez okundu
 
BULANCAK AK GENÇLERDEN AFRİN’E GÖNÜL KÖPRÜSÜ
Ak Parti Bulancak Gençlik kolları, Afrin’ de Zeytin dalı Harekatı operasyonuna destek anlamında Mehmetçiklerimize moral amaçlı Hatay’a gitti.
BULANCAK Haberi
BULANCAK AK GENÇLERDEN AFRİN’E GÖNÜL KÖPRÜSÜ

Geçtiğimiz Cuma günü  16.03.2018 Tarihinde yola çıkan Ak Parti Bulancak Gençlik kolları Yönetimi, Cumartesi Günü 17.03.2018, Hatay’ın Reyhanlı ilçesine ulaştı. İlçede büyük sevinç ve Muhabbet ile karşılanan kafile Reyhanlı Belediyesinde, Reyhanlı Belediyesinde Belediye başkanı Hüseyin Şanverdi beyefendi ile görüştükten sonra, sınırın sıfır noktasındaki kahraman Mehmetçiklerimize moral anlamında, Bulancak’tan Getirdikleri ikramları sundular. Yönetim Kurulu üyeleri Afrin şehidimiz Fatma Avlar kardeşimizin babasına baş sağlığında bulundu.

Ak Parti Bulancak Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Kılıç Reyhanlı’da ki gördükleri manzarayı şöyle ifade etti ; “Sınırın bu sıfır noktasında onca kilometrelerden gelip, Mehmetçiğimizin yanında olmak onlara destekte bulunmak gerçekten onur ve gurur verici, Türkiye’nin tek umut olduğunu burada ki farklı milletten olan vatandaşları görünce daha iyi anlıyoruz, Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin” dedi

Kafileyi ilçede rehberlik eden  Ak Parti Reyhanlı İlçe Gençlik Kolları başkanı Abdulgafur Horoz; “Bulancak’tan gelen Kafileyi sevinçle karşıladıklarını, Türkiye’nin Doğusuyla batısıyla iri ve diri olduğumuzu bir kez daha göstermiş olduk, Rabbim bu yardımları gönderenden vesile olandan razı olsun” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BULANCAK, AK, GENÇLERDEN, AFRİN’E, GÖNÜL, KÖPRÜSÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı