Haber Detayı
25 Temmuz 2017 - Salı 17:46 Bu haber 5816 kez okundu
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Enver YILMAZ'a uyarı niteliğinde açıklama !
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ordu'da Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Parti'li Enver Yılmaz'ın da aralarında bulunduğu protokolde yaşanan kavgaya ilişkin, " Teşkilatlar, belediyeler eğer bizim dava idrakiyle hareket etmiyorsa bize zarar veriyor demektir.
KARADENİZ Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Enver YILMAZ'a uyarı niteliğinde açıklama !

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ordu'da  Büyükşehir Belediye Başkanı  Ak Parti'li Enver Yılmaz'ın da aralarında bulunduğu protokolde yaşanan kavgaya ilişkin,"Teşkilatlar, belediyeler  eğer bizim dava idrakiyle hareket etmiyorsa bize zarar veriyor demektir. Zarar veren kardeşlerimizi de uyarıyorum, kusura bakmasınlar. Bedeli ödenemeyecek yanlışlara tahammülümüz yok" dedi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu'da gerçekleşen'Perşembe Yaylası Şenlikleri'nde İl Emniyet Müdürü Suat Çelik ile Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Enver Yılmaz ve korumalarının, protokolde yer tartışması nedeniyle kavga etmesi sonrası tüm teşkilata  uyarılarda bulundu. Partisinin grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan,"Teşkilatlar, belediyeler  eğer bizim dava idrakiyle hareket etmiyorsa bize zarar veriyor demektir. Zarar veren kardeşlerimizi de uyarıyorum, kusura bakmasınlar.  Biz uyarmadan  kendileri bu uyarıyı yapsınlar ve adımı da atsınlar. yapsınlar gereğini yapsınlar. Bedeli ödenemeyecek yanlışlara tahammülümüz yok. Çünkü 2019 bir kırılma noktasıdır. Ak Parti olarak bizim kendimizi yenilememiz gerekiyor. Önce şu hareket kendi içinde birbirini sevmesi gerekir. Birbiririyle dayanışma içinde olması gerekir.  Bize ne oluyor ki kendi içimizde birbirimize karşı çalım atıyoruz. Bize ne oluyor ki birbirimize karşı farklı nazarlarla bakıyoruz"ifadelerini kullandı. Dha Ankara

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan'dan, Enver, YILMAZ'a, uyarı, niteliğinde, açıklama, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı