Haber Detayı
09 Ağustos 2017 - Çarşamba 19:15 Bu haber 5978 kez okundu
 
Cumhurbaşkanı Giresun'da konuştu!
AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Giresun İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katıldı.
SİYASET Haberi
Cumhurbaşkanı Giresun'da konuştu!

AK Parti Giresun Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda partililere seslenen Erdoğan, ‘Kendi çıkarını partisinin ve ülkesinin önünde tutan hiç kimse AK Parti'de yöneticiliğe talip olamaz’ dedi.

GİRESUN'A BU ORANLAR HİÇ YAKIŞMAZ

2019'da yapılacak seçimlerde Giresun'un sandıkları patlatmasını isteyen Erdoğan, ‘Kardeşlerim, bizler Cumhurbaşkanlığı seçiminde burada yüzde 66 oy aldık. Fakat, 1 Kasım 2016'da bu oy yüzde 63'e düştü. Referandumda yüzde 61'e düştü. Ben diyorum ki, Giresun'a bu oranların hiçbiri yakışmaz. 2019'da Giresun'un sandıkları patlatması gerekir. Bunun için de gerçekten çok terlememiz, çok çalışmamız gerekiyor’ şeklinde konuştu.

TEŞKİLATLARI YETERSİZ BULDU !

AK Parti Giresun Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan , İlçe teşkilatlarının toplantıya  ilgi göstermemesine sert çıktı. İlçe teşkilatlarının isimlerini tek tek okuyarak katılım sayısını kontrol eden Cumhurbaşkanı Erdoğan , bir çok ilçe teşkilatının az gördüğü için uyardı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Giresun'da, konuştu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı