Haber Detayı
02 Ağustos 2017 - Çarşamba 15:03 Bu haber 3425 kez okundu
 
Esnaftan başkan'a teşekkür !
Piraziz Kapalıspor salonunun Eren Mahallesine yapılacağı açıklanması Mahalle esnafını oldukça memnun etti.
PİRAZİZ Haberi
Esnaftan başkan'a teşekkür !

Piraziz'e yapılması planlanan kapalıspor salonun Yenimahalle'ye mi yoksa Eren Mahallesine mi yapılacağı uzun süredir ilçede tartışma konusu olmuştu. Piraziz Kaymakamlığı, spor salonun yenimahalle'ye , Belediye ise Eren Mahallesinde bulunan İlçe stadının hemen yanına yapılmasını istiyordu. 

Geçtiğimiz aylarda eski Giresun Valisi Hasan Karahan İlçemiz Piraziz'i ziyaret edip Kaymakam Hamit Genç ile beraber Yenimahalle'de bulunan Arazide yerinde incelemelerde bulunmuştu.

BAŞKAN GÖRGÜLÜOĞLU'NUN TAVRI BELİRLEYİCİ OLDU !

Başkan Hüseyin Görgülüoğlu'nun son yapılan devlet yatırımlarının ve bir çok konutun yenimahalle'ye yapılmasından dolayı Eren Mahallesinin nufüs kaybı yaşamasından endişe duyduklarını ve buradaki bir çok esnafın zor durumda kalmaması nedeniyle  Kapalıspor salonunun İlçe stadının hemen yanına yapılması konusunda tavrını net bir şekilde ifade etmişti. Bu konuda Piraziz halkından da bir çok destek alan Başkan Görgülüoğlu'nun tavrı belirleyici oldu. Kapalıspor salonu için Eren Mahallesinde bulunan ilçe stadının hemen yanında yer çalışması başlandı.  Görgülüoğlu'nun bu konudaki tavrı Mahalle esnafını oldukça memnun ederken , bir çok esnaf başkan Görgülüoğlu'na teşekkür mesajı yazdı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Esnaftan, başkan'a, teşekkür, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı