Haber Detayı
27 Şubat 2018 - Salı 21:30 Bu haber 8484 kez okundu
 
FLAŞ! Yılmaz Vural Haddini aştı!
Giresunspor Kulübü Başkanı Mustafa Bozbağ, Yılmaz Vural'ın açıklamalarının ardından Ajansspor editörü ve Radyospor programcısı Salim Manav'a konuştu.
SPOR Haberi
FLAŞ!  Yılmaz Vural Haddini aştı!

Bozbağ; "Yazık diyorum! 65 yaşında bir adam, teknik direktör, belli bir yaş olgunluğuna gelmiş bir insan bir söz söylerken ağzından çıkanı kulağı duymalı. Giresunspor çok büyük bir camiadır. Giresunspor'un stadyumuna, tesisine laf söylemek Yılmaz Vural'ın haddine değildir."

"Yılmaz Vural'ın 10 gün önceki açıklamalarına bakalım. O zaman ben büyük başkan, Giresunspor çok büyük bir takımdı. 10 günde Yılmaz Vural'ın durumu değişmiş.

Benim aldığım teknik direktör oyuncumu tanımalı, oyuncumun hangi mevkide oynayacağını bilmeli. Yılmaz Vural, Elazığspor maçında yedek kalecimiz Anıl'a 'Hüsamettin Tut sol bek oynar mı? ' diye soruyor Anıl da 'Ben bilmem' diyor. Vural, Murat Gürbüzerol'u ısınırken yanına çağrıyor 'Oğlum 10 numara oynar mısın?' diye soruyor. Murat da 'Sağ önüm ama takım geride oynarım' diyor. Yılmaz Vural, Murat Gürbüzerol'a 'Biraz daha ısın' diyor. Sonrasında, 'Gir lan oyuna' diyor. Benim Giresunspor'u emenat ettiğim teknik direktör takımı tanımalı."

"Yılmaz Vural buradan ayrılırken farklı şeyler konuştu. Odamda bana 'Benim istifa ettiğim söylensin' biz de kırmadık, kendisine hürmet ettik. Fakat Yılmaz Vural bu hürmeti hak etmiyor."

 

YILMAZ VURAL NE DEDİ ?
Yılmaz Vural : Taze taze yeni bir kulüpten ayrıldım ve canım sıkılıyor. İnsanlar bizden bir şey bekliyor. Almanya'daydım 20 gündür ve Mustafa Başkan telefon etti. Ben aslında Spor Toto 1. Lig'de 13 takımdan teklif aldım. 'Gidelim dedik.' işe başlamış olduk. Bitiş de aniden oldu. Perşembe günü antrenman yaptık. Oyuncular toplantı yapmış ve bana geldiler, 'Oyuncu arkadaşlar sizinle devam etmek istemiyor.' dedi. Bunları söyleyenler de Caner ve Çağlar... Gençlerbirliği'nde de erken oldu. Bu işin raconu neyse öyle yapılması lazım."

"Giresunspor tamamen oyuncuya teslim olmuş durumda. Hocayı yolladınız, o zaman Ümraniye'yi neden yenemediniz? Genel olarak oyuncular da alınmasın. Süper Lig'de barınamayan oyuncular Spor Toto 1. Lig'e geliyor. Herkes neyin ne olduğunu biliyor. Yabancı oyuncular göndermeye çalışıyor. Sen kimsin ki beni gönderiyorsun?"

Kaynak: Editör:
Etiketler: FLAŞ!, , Yılmaz, Vural, Haddini, aştı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı