Haber Detayı
23 Temmuz 2018 - Pazartesi 12:53 Bu haber 7698 kez okundu
 
MHP GİRESUN'DA KAZAN KAYNIYOR!
24 Haziran seçimlerinden sonra MHP'liler tarafından eleştirilen MHP Giresun 1.sıra Milletvekili adayı Müjdat ÖZ tekrardan İl başkanı olmak için genel merkezdeki temaslarını sürdürüyor.
SİYASET Haberi
MHP GİRESUN'DA KAZAN KAYNIYOR!

MHP eski Giresun İl başkanı, 24 Haziran seçimlerinde ise 1.sıra Milletvekili adayı olan Müjdat ÖZ, tekrardan MHP il başkanı olmak için genel merkezdeki temaslarını sürdürüyor. İddiaya göre Müjdat ÖZ'ün tekrardan il başkanı olmasını istemeyen  10'un üzerinde İlçe başkanı Müjdat ÖZ hakkında rapor hazırlayarak genel merkeze gönderdiği öğrenildi. MHP'nin Giresun'da oy kaybetmesinin sebebi olarak Müjdat ÖZ'ü gösteren İlçe teşkilatları, ÖZ'ün tekrardan il başkanı olması MHP'nin Giresun'da dağılmasına yol açacağını savunuyorlar.

MHP GENEL MERKEZİNDEN GELEN PARA İLÇE TEŞKİLATLARINA GÖNDERİLMEMİŞ !

MHP Genel merkezinin 24 Haziran seçimlerinde kullanılması için MHP Giresun İl teşkilatına gönderdiği para İddiaya göre İl yönetimi hiç bir ilçe teşkilatına göndermemiş. Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız MHP Piraziz İlçe başkanı Hasan ÖZTÜRK  genel merkezden böyle bir para geldiğini ancak miktarını bilmediğini ve MHP Piraziz İlçe teşkilatına ise herhangi bir para yardımı gelmediğini söyledi. 
 

MHP İL BAŞKANI KAYIP !

Müjdat ÖZ'ün can dostu  olarak bilinen MHP Giresun İl başkanı Kemal Sezer ise 24 Haziran seçimlerinden sonra hiç bir yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirmedi. MHP Giresun İl yönetim kurulu üyelerinin bazılarıyla yaptığımız görüşmede Sayın İl başkanının İstanbul'da kendi işleriyle ilgilendiğini ,24 Haziran seçimlerinin sonuçlarını bile değerlendirmek için  yönetim kurulu toplantısı yapmadığını söyledi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, GİRESUN'DA, KAZAN, KAYNIYOR!,
Yorumlar
Haber Yazılımı