Haber Detayı
15 Mayıs 2018 - Salı 22:14 Bu haber 3153 kez okundu
 
PİRAZİZ'DE ENGELLİLER HAFTASI PROGRAMI !
10-16 Mayıs Engelliler Haftası münasebetiyle engelli vatandaşlarımızın ve ailelerinin sorunlarına dikkat çekilmesi, engelli bireyler için yapılması gerekenlerin gündeme getirilmesi amacıyla İlçemiz Belediye Meydanında etkinlik programı düzenlendi.
PİRAZİZ Haberi
PİRAZİZ'DE ENGELLİLER HAFTASI PROGRAMI !

 Program İlçemiz Sağlık Ocağı önünden Belediye Meydanına kadar Mehter Takımı eşliğinde yürüyüş ile başladı. Katılımın yoğun olduğu yürüyüşe Kaymakamımız Oğuzhan Erdi Atak, Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu, Siyasi Parti Temsilcileri, Daire Amirleri, Öğrenciler ve çok sayıda vatandaşlarımız katıldı. Yürüyüş Gençlik Haftası münasebetiyle düzenlenen Gençlik Yürüyüşü ile eş zamanlı olarak yapıldı.
     Yürüyüşün ardından Belediye Meydanında Kaymakam Oğuzhan Erdi Atak’ ın, engelliler, STK’ lar ve tüm kamu kurum ve kuruluşları adına çelenk sunumu, protokol konuşmaları, Hayat Şebnem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ve Güldeniz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinin gösterileri ile devam eden program misafirlerimize yapılan ikramın ardından son buldu.
      Programın sonunda Gençlik Haftası kapsamında düzenlenen sokak basketbol turnuvasının final karşılaşması yapıldı. Karşılaşmanın ardından öğrencilere ödülleri verildi.
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: PİRAZİZ'DE, ENGELLİLER, HAFTASI, PROGRAMI, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı