Haber Detayı
08 Kasım 2018 - Perşembe 12:11 Bu haber 9935 kez okundu
 
PİRAZİZSPOR'A DESTEK SÜRECEK
Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu, Pirazizspor kulüp başkanı Mehmet Kırca, Pirazizspor yöneticileri, teknik heyet ve futbolcular akşam yemeğinde bir araya geldi.
SPOR Haberi
PİRAZİZSPOR'A DESTEK SÜRECEK

Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu, Pirazizspor kulüp başkanı Mehmet Kırca, Eski kulüp başkanı Cem Özkal, Emrullah Çatalahmetoğlu, Pirazizspor yöneticileri Taşkın Cörüt, Hakan Gülenç teknik heyet ve futbolcular akşam yemeğinde bir araya geldi.
 

YENİ BAŞKAN TÜRKER DÜDÜKCÜ OLACAK !

Giresun Süper Amatörde mücadele eden Pirazizspor'un geleceği konusunda yapılan istişareler sonucu yemekte değişim kararı alındı. Piraziz esnaflarından Türker Düdükcü yapılacak genel kurulun ardından kulubün yeni başkanı olacak.

 

GÖRGÜLÜOĞLU : DESTEĞİMİZ SÜRECEK !

Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu yemekte yaptığı konuşmada, göreve geldiği günden bugüne Pirazizspor'un maddi ve manevi yanında olduklarını, bundan sonra da olmaya devam edeceğini söyledi.  Görgülüoğlu Pirazizspor'a başarı temennisinde bulundu.

Türker DÜDÜKÇÜ yaptığı konuşmada '' Takımımız ve ilçe gençlerimiz için elimizden gelenin en iyisini yapacağız öncelikle alt yapısı ile bütünleşmiş ekonomik sorunların dan kurtulmuş daima ileri hedefleri olan bir takım kurmak için çalışma yapacağız'' dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: PİRAZİZSPOR'A, DESTEK, SÜRECEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı