Haber Detayı
25 Şubat 2018 - Pazar 21:08 Bu haber 4843 kez okundu
 
ŞAHİN,ÖZEL İDARE ÇOK İYİ ÇALIŞIYOR
Giresun İl Özel İdare Genel Sekreterliği son yıllarda özellikle köylere yaptığı çalışmalar ile vatandaşların takdirini kazanmaya devam ediyor.
PİRAZİZ Haberi
ŞAHİN,ÖZEL İDARE ÇOK İYİ ÇALIŞIYOR

Piraziz Esentepe Köyü Muhtarı Hasan Şahin, Esentepe köyünde İl Özel idaresi ve İlçe Özel İdareleri’nin çok büyük çalışmalar yaptığını söyledi.

Muhtar Şahin, “Esentepe köyümüzün ana yolu tamamen asfalt. 4 mahallem var onların yolu da beton yol. Hepsini yaptık, yapıyoruz. Özel İdare Genel Sekreterliği çok iyi çalışıyor. Piraziz İlçe Özel İdaremizde bize hizmet veriyor. Kaymakamlığımız sayesinde, Genel Sekreterimiz sayesinde hizmetlerimizi alıyoruz. Genel Sekreterliğe işimiz düşerse her zaman görüşüyoruz ve sorunlarımızı çözüyoruz” dedi.

Muhtar Şahin, “Gerçi Kaymakamlık ve İlçe Özel İdare sorunlarımıza eğiliyor. Çöplerimiz son üç yıldır toplanıyor. Daha önce çöplerimizi derelere ya da yol kenarlarına atılıyordu. Şimdi Özel İdare Genel Sekreterliği sadece bizim köyümüzde değil tüm köylerde çöpleri topluyor. Bu çok güzel bir çalışmadır, teşekkür ediyoruz. Yalnız su sorunumuz var. Köyümüz Kılıçlı Köyü grup suyundan besleniyor ama bir türlü grup suyunu çözemedik, göze tıkanıyor. Bu hükümetimiz 2 trilyonluk masraf yaptı ama sorun bir türlü giderilemedi. Bu sorunun da yakında çözüleceğini umut ediyoruz” diye konuştu.

CUMHURBAŞKANIMIZ SAĞOLSUN VAROLSUN

Esentepe Köyü Muhtarı Hasan Şahin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarları Cumhurbaşkanlığı makamına davet etmesini de değerlendirerek, “Cumhurbaşkanımız muhtarlara değer verdi. Şu an askeri ücret maaş alıyoruz, sigortamızda yatıyor, sağ olsun var olsun” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Giresun İleri Gazetesi

Kaynak: Editör:
Etiketler: ŞAHİN,ÖZEL, İDARE, ÇOK, İYİ, ÇALIŞIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı