Haber Detayı
10 Mayıs 2018 - Perşembe 09:12 Bu haber 6855 kez okundu
 
ŞER ODAKLARININ OYUNUNU BOZACAĞIZ
AK Parti Giresun Milletvekili aday adayı Mehmet Küçük, net konuştu. Twitter üzerinden başlatılan ‘T A M A M’ paylaşımları üzerine açıklama yapan Küçük ,‘Bayrak için millet için ezan için devam!’ dedi.
SİYASET Haberi
ŞER ODAKLARININ OYUNUNU BOZACAĞIZ

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Şayet bir gün milletimiz ‘Tamam’ derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz’ sözleri üzerinden sosyal medyada başlatılan tartışmalara AK Parti Giresun Milletvekili aday adayı Mehmet Küçük de müdahil oldu.AK Parti Giresun Milletvekili aday adayı Mehmet Küçük, birkaç gündür sosyal medya üzerinden başlatılan ‘Tamam-devam‘ tartışması nedeniyle açıklama yaptı.

‘Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti dünya mazlumlarının umududur’ diyen Küçük, ‘Bayrak için millet için ezan için devam!’ dedi.

ERDOĞAN VE AK PARTİ MAZLUMLARIN UMUDUDUR

‘24 Haziran’da Cumhur ittifakı tüm şer odaklarının oyununu bozacak ve gerekli cevabı sandıkta verecektir’ şeklinde yazılı açıklama yapan Küçük, ‘Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti dünya mazlumlarının umududur. ABD ve Avrupa ülkelerinden iktidarımıza ve reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’a ‘Tamam’ sloganıyla bir algı oluşturmaya çalışmaktadır’ dedi.

ŞER ODAKLARININ OYUNUNU BOZACAĞIZ

Küçük, ‘Kimlere karşı mücadele ettiğimiz buradan iyi anlaşılmalıdır. Bu paylaşımların yüzde 80’i ülke dışındandır. Bu yüzden vatan için bayrak için devlet için millet için ezan için reisimizin ve AK Parti’nin yanındayız, durmak yok devam diyoruz. 24 Haziran’da Cumhur ittifakı tüm şer odaklarının oyununu bozacak ve gerekli cevabı sandıkta verecektir. Bizlerde aday olalım olmayalım en gür sesle devam demeye bir nefer gibi gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz’ değerlendirmesinde bulundu.

 

Kaynak: Giresuntime

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ŞER, ODAKLARININ, OYUNUNU, BOZACAĞIZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı