Haber Detayı
21 Mart 2018 - Çarşamba 13:22 Bu haber 9955 kez okundu
 
TARTIŞMALARA SON NOKTAYI KOYDU!
Piraziz Limanında Kooperatif üyelerinin kendilerine barınak yapması üzerine ilçede bir çok tartışmalar ve dedikodular meydana gelmişti. Konuyla ilgili Kooperatif başkanı Hamdi ARSLAN önemli açıklamalarda bulundu.
PİRAZİZ Haberi
TARTIŞMALARA SON NOKTAYI KOYDU!

Kooperatrif başkanı Hamdi Arslan yaptığı açıklamada Piraziz Balıkçı Barınağındaki yapılaşmaların yönetmeliklere uygun olduğunu vurguladı.

Arslan '' Son günlerde Piraziz balıkçı barınağında ki yapılaşmalarla ilgili barınağımız ve kooperatifimizle hiç bir ilgi ve alakası bulunmayan kişi ya da kişiler tarafından kooperatifimiz ve barınağımız adına ilçe kamu oyuna aslı olmayan yanlış ve mesnefsiz söylemler ve yönlendirmeler yapılmaktadır. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki ben ve yönetim kurulu üyelerimizin özverili gayretli ve kişisel çabalarıyla Piraziz balıkçı barınağı hem görsel görünümüyle hemde stratejik olarak ilimizin en güzel konumuna sahip bir balıkçı barınağıdır. Barınağımız başta tarım bakanlığı olmak üzere ulaştırma bakanlığı maliye bakanlığı çevre şehircilik bakanlığı ve bunlara bağlı bulunan bölge müdürlükleri il müdürlükleri ve mahalli idareler yerel yönetimlerimizin yasaları yönetmelikleri ve mevzuatlarıyla bir yönetilmektedir.  Görsel olarak ilçemizin en güzel konumuna sakip olan balıkçı barınağımızın gelişmesi güzelleşmesi kalkınması balıkçılarımıza üyelerimize ve ilçemize daha güzel hizmetler vermesi için her zaman yanımızda olan devletimizin kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticilerine ve çalışanlarına ayrıca her zaman yanımızda olan desteğini esirgemeyen belediye başkanımıza yine her zaman sorunlarımızla ilgilenen dinleyen çözüm üretmeye çalışan siyasi parti yöneticilerimize Piraziz su ürünleri kooperatifi adına teşekkür ederiz. '' dedi. 

PİRAZİZ LİMANI 10 YILLIĞINA PİRAZİZ SU ÜRÜNLERİ KOOPERATİFİNE TAHSİS EDİLMİŞTİR !


ARSLAN konuşmasını şöyle sürdürdü ; ''  Piraziz Limanı ayrıca maliye bakanlığı milli emlaklar genel müdürlüğü ve Piraziz kaymakamlığı mal müdürlüğü tarafından Piraziz su ürünleri kooperatifine 10 yıllığına yapılmış sözleşme ile tahsis edilmiştir. Önümüzde ki 10 yıl Piraziz balıkçık barınağı kooperatifimiz tarafından yasa ve yönetmelikler dahilinde kooperatif genel kurulunun aldığı karar doğrultusunda yönetim kurulu olarak gerekli çalışma ve faaliyetlerde yapılıcaktır. Yapmış olduğumuz çalışmalar ve faaliyetlerde ülke balıkçılığının ve denizlerimizin daha verimli hale gelmesi için ulusal haber ajanslarına bir çok ulusal televizyon kanalına ilçe balıkçı barınağında vermiş olduğu röportajlarla bir çok ulusal gazetelerde çıkan haberleriyle ilçemiz ilimiz kooperatifimizi ülkemiz kamu oyuna ve dünyanın tanımasına defalarca versile olmuştur olmayada devam etmektedir. İlçe kamu oyunun şunu bilmesini isteriz ki Piraziz balıkçı barınağında yapılan bütün faaliyetler yasal ve Piraziz su ürünleri kooperatif genel kurulu kuralları doğrultusunda yönetim kurulu kararıyla yapılmaktadır. '' dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TARTIŞMALARA, SON, NOKTAYI, KOYDU!,
Yorumlar
Haber Yazılımı