Haber Detayı
02 Ağustos 2018 - Perşembe 16:05 Bu haber 9607 kez okundu
 
YILMAZ: BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ !
AK Parti'nin 24 Haziran seçim zaferinin ardından AK Parti Piraziz İlçe teşkilatı tanıtım ve medya başkanı Engin Yılmaz PirazizSes'e önemli açıklamalarda bulundu.
SİYASET Haberi
YILMAZ: BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ !

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakının 24 Haziran seçimlerinden zaferle ayrılmasının ülkemiz ve Milletimiz için hayırlı olmasını dileyen Engin Yılmaz, AK Parti Piraziz yönetim kurulu üyelerinin 24 haziran seçimlerinde ki özverili çalışmalarına vurgu yaptı.

Engin Yılmaz; 24 Haziran seçimlerinden önce Güçlü hükümet, güçlü yürütme ve güçlü meclis dedik. İlçe başkanımız Hayri Özdemir'in liderliğinde yönetim kurulu üyelerimiz ,hanım kollarımız, gençlik kolları ve il genel meclis üyelerimiz ile beraber  Piraziz'in tüm köy ve mahallelerinde vatandaşlarımız ile buluşup, hemşehrilerimize gece gündüz bunun önemini anlattık. 24 Haziran seçimlerinde ise çok şükür çalışmalarımızın meyvesini Yüzde/60'ın üzerinde Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'a oy alarak aldık. Piraziz'li hemşehrilerimiz lider ülke Türkiye yolunda devam diyerek, lideri Recep Tayyip Erdoğan'a destek oldu. Buradan sizler aracıyla tüm hemşehrilerimize teşkilatım adına bir kez daha  şükran ve minnetlerimi sunuyorum.'' dedi.

İL GENEL MECLİS ÜYELERİMİZİN KATKISI BÜYÜK !

Piraziz'in tüm köylerinin tamamında Vatandaşlardan Cumhur İttifakına ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’a oy vereceklerinin sözünü alan İl genel meclis üyelerimiz Cafer Mavi ve Ali Gürsoy 24 Haziran sabahına kadar çalışmalarını sürdürdü.  Seçimden seçime değil sürekli vatandaşlarla iç içe olan Meclis Üyelerimizin büyük katkısı var diyen Engin Yılmaz teşkilatım adına kendilerine teşekkür ediyorum dedi. 

BÜYÜK BİR AİLEYİZ !

AK Parti Piraziz teşkilatı yönetim kurulu üyeleri, hanım kolları, gençlik kolları ve parti üyeleri ile beraber büyük bir  aile olduklarını her salı yönetim kurulu toplantısında buluşarak istişareler yaptıklarını vurgulayan  teşkilat tanıtım ve medya başkanı Engin YILMAZ, başarının sırrının da bu olduğunu söyledi.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: YILMAZ:, BİZ, BÜYÜK, BİR, AİLEYİZ, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı